Інтерфакс-Україна
10:57 26.07.2023

Майже 16 тис. осіб на Філіппінах були змушені залишити свої будинки через тайфун

1 хв читати
Майже 16 тис. осіб на Філіппінах були змушені залишити свої будинки через тайфун

Тайфун "Доксурі" приніс сильний вітер і зливи в північні провінції Філіппін, через що майже 16 тис. осіб на острові Фуга були змушені евакуюватися, повідомляє Associated Press.

"Наші північні прибережні міста знищуються. Я отримую повідомлення про те, що тонкі дахи зносить вітром, а повені не проходять, найімовірніше, через штормовий нагін", - розповів агентству губернатор провінції Кагаян Мануель Мамба.

Він висловив тривогу через те, що тайфун може завдати серйозної шкоди кукурудзяним і рисовим фермам, які й так постраждали від тривалої посухи.

Особливо постраждав острів Фуга, що розташований у Кагаяні. Сильний вітер зносив дахи сільських будинків, а дощі призвели до затоплення розташованих у низинах сіл і відключення електрики. Через це 15 843 людини були евакуйовані з прибережних населених пунктів. Повідомлень про загиблих наразі не надходило. Школи і робочі місця в провінції закрили ще до того, як "Доксурі" дійшов до острова.

Щонайменше чотири міста в провінції залишилися без електрики і шість мостів виявилися заблокованими.

Тайфун трохи ослаб, проте все ще становить величезну небезпеку. Швидкість вітру в ньому сягає 175 км/год із поривами вітру до 240 км/год. У погодному бюро країни повідомили, що в середу в північних провінціях ситуація не зміниться.

ОСТАННЄ

Каллас припускає, що США рано чи пізно приєднаються до Спецтрибуналу

Революція на воді: як дрони Magura нищать російські кораблі

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА