Інтерфакс-Україна
19:35 26.07.2023

SpaceX у четвер запустить на орбіту найважчий у світі комерційний супутник зв'язку - ЗМІ

1 хв читати

Важка ракета Falcon Heavy в четвер за київським часом стартує на орбіту з американським телекомунікаційним супутником Jupiter 3 компанії EchoStar, повідомляє спеціалізований сайт Spaceflight Now.

Запуск ракети компанії-розробника носія SpaceX планується здійснити зі стартового майданчика LC-39A Космічного центру імені Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді в середу о 23:04 за часом Східного узбережжя США (у четвер о 06:04 за київським часом).

Супутник зв'язку вагою 9,2 тонни є найважчим у світі. Апарат, який буде виведено на геостаціонарну орбіту, призначений для високошвидкісного підключення та інтернету. Він здатний забезпечити максимальну пропускну здатність 500 гігабіт на секунду на території США, Канади, Мексики та Південної Америки. Вартість супутника оцінюють у $445 млн. Його замовила у виробника Maxar компанія EchoStar та її дочірнє підприємство Hughes Network Systems.

Після відокремлення від носія два бічні прискорювачі Falcon Heavy повинні будуть здійснити вертикальну посадку на майданчиках LZ-1 і LZ-2 на космодромі на мисі Канаверал у Флориді.

ОСТАННЄ

МЗС: Ризики транзиту енергоносіїв через загарбницьку війну РФ - відповідальність Москви

Після спецоперації "Павутина" росіяни перемістили свої літаки на найсхідніший аеродром – Малюк

Під час зустрічі Зеленський і Фіцо обговорять посилення тиску на РФ та економічні питання, що хвилюють Словаччину - МЗС

Зеленський обговорив із главою МЗС Швеції спільні оборонні проєкти

Кличко просить президента не підписувати закон, яким передбачено лишити Київ без 10% податку на прибуток підприємств у 2025р

Тихий: Вимоги РФ щодо гарантій безпеки для себе – це абсурд

Правоохоронці прийшли з обшуками в Департамент суспільних комунікацій КМДА, щоб вилучити документи, які є на сайті – КМДА

СБУ та Укрпошта провели урочисте погашення марки, присвяченої спецоперації "Павутина"

Фіцо зустрівся з Коштою на прикордонному пункті з Україною

МЗС заснувало премію "Хвиля/Dalğa" за популяризацію української та кримськотатарської мов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА