Інтерфакс-Україна
19:05 28.07.2023

Протягом доби ворог завдав 10 авіаударів і здійснив 19 обстрілів із РСЗВ

1 хв читати
Протягом доби ворог завдав 10 авіаударів і здійснив 19 обстрілів із РСЗВ

Протягом доби противник завдав 10 авіаційних ударів і здійснив 19 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ і населених пунктах, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні, оприлюдненому ввечері в п'ятницю.

На волинському та поліському напрямках ситуація без суттєвих змін.

Протягом доби противник здійснив артилерійські та мінометні обстріли понад 90 населених пунктів у Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Крім цього, окупанти завдали авіаційних ударів у районах Галаганівки та Леонівки Чернігівської області, Іскрисківщини та Волфиного Сумської області, Дружелюбівки Харківської області, Григорівки та Авдіївки Донецької області.

ОСТАННЄ

Безпекові гарантії для України за зразком статті 5 обговорювалися вже кілька місяців, повідомив Стармер

Макрон на зустрічі з Трампом та Зеленським: наступна зустріч має бути чотиристоронньою, бо йдеться про безпеку всієї Європи

Мелоні на зустрічі з Трампом та Зеленським: ми обговоримо насамперед безпекові гарантії для України, буде запропонована модель статті 5

Білий дім опублікував фото Трампа та Зеленського біля мапи України із окупованими територіями

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Мерц на зустрічі з Трампом та Зеленським: зараз почнуться складніші переговори, ми хотіли б бачити перемир'я з наступної зустрічі

Трамп: через тиждень або два ми дізнаємося, чи закінчиться війна

Українська делегація також принесла карту на зустріч Зеленського та Трампа

Трамп сподівається, що Росія негайно звільнить понад 1000 полонених

Трамп: спробуємо організувати тристоронню зустріч якомога швидше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА