Інтерфакс-Україна
20:00 31.07.2023

"Укртрансбезпека" дала перевізникам іще місяць на оновлення класу екологічності автобусів

1 хв читати
"Укртрансбезпека" дала перевізникам іще місяць на оновлення класу екологічності автобусів

Державна служба України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека") подовжила на місяць - до 31 серпня термін внесення змін до класу екологічності пасажирських автобусів, у відомостях яких не зазначено класу екологічності або зазначено клас екологічності "ЄВРО-1", повідомила пресслужба відомства в понеділок.

"Із 1 вересня, якщо у пасажирському автобусі не буде визначений клас екологічності або зазначений клас екологічності "ЄВРО-1", подати заявку на перетину кордону "18-60" стане неможливим", - наголосили в "Укртрансбезпеці".

Екологічний стандарт (або клас) - це єдина встановлена для всіх автомобілів норма речовин, небезпечних для довкілля, що містяться у вихлопних газах транспортних засобів.

На сьогодні найновішим класом є "ЄВРО-6".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький припускає можливість зупинити просування росіян до весни та посадити їх за стіл переговорів

На Запоріжжі ворожий дрон поранив семирічного хлопчика та жінку - ОВА

Пакет процвітання ще доопрацьовується з США та Європою – Зеленський

Зеленський про домовленості між США та РФ: надходить різна інформація, Україна не підтримає нічого "про нас без нас"

Росіяни вперше почали говорити про вільну економічну зону в Донецькій області – Зеленський

США на перемовинах знов виступили з ініціативою припинення ударів по об'єктах енергетики, повідомив Зеленський

Путін думає про паузу у війні через проблеми з грошима та небажання оголошувати мобілізацію, вважає Зеленський

У риториці росіян є зміни, але віри їм нуль – Зеленський за підсумками перемовин в Абу-Дабі

Дрони СБУ атаковали хімзавод в Тверській області РФ, що працює на міноборони ворога

Ворог атакував Україну 447 засобами повітряного нападу, зафіксовано влучання 13 ракет та 21 ударного БпЛА на 19 локаціях - ПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА