Інтерфакс-Україна
07:50 01.08.2023

У Кривому Розі вже понад 80 постраждалих у результаті ворожого удару, серед них семеро дітей

1 хв читати
У Кривому Розі вже понад 80 постраждалих у результаті ворожого удару, серед них семеро дітей

У Кривому Розі вже понад 80 постраждалих через ворожу атаку, зокрема семеро дітей, госпіталізовано 19 поранених, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у вівторок уранці.

"Вже понад 80 постраждалих через ворожу атаку. Серед них 7 дітей. У лікарнях залишаються 19 осіб. Усі середньої тяжкості", - написав він у телеграм-каналі.

Водночас мер Кривого Рогу Олександр Вілкул написав у своєму телеграм-каналі, що "у лікарнях міста перебувають 19 поранених, з них 2 дітей – їм надається вся необхідна допомога".

За його словами, загальна кількість постраждалих зросла до 81-го.

Як повідомлялося, внаслідок російського обстрілу вранці у понеділок у Кривому Розі дві ракети влучили у навчальний заклад та житловий будинок.

У вівторок, 1 серпня, у Кривому Розі оголошено жалобу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих внаслідок масованої атаки російських БпЛА в Дніпрі зросла до чотирьох – ОВА

Кількість загиблих внаслідок масованої атаки російських БпЛА в Дніпрі зросла до чотирьох – ОВА

Ще дві відстрочки запустять у додатку Резерв+ до 8 травня - Черногоренко

Щонайменше один загиблий і шестеро постраждалих внаслідок атаки дронів на Дніпро - ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 364 військовослужбовці - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 157 ворожих атак - Генштаб

Трамп бачить прогрес у врегулюванні щодо України, але констатує недоброзичливість сторін одна до одної

Генштаб: завдано авіудару по ПП "Погар" у Брянський області РФ

Шкода довкіллю України від війни сягнула EUR85 млрд – Гринчук

За минулий тиждень на підступах та в повітряному просторі столиці було зафіксовано 98 ударних БпЛА, 48 з них – знищено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА