Інтерфакс-Україна
11:57 03.08.2023

У порту "Ізмаїл" два судна відмовилися швартуватися після атаки російських безпілотників

2 хв читати
У порту "Ізмаїл" два судна відмовилися швартуватися після атаки російських безпілотників

За минулу добу вже два судна, що прямували в порт "Ізмаїл" під завантаження, відмовилися швартуватися після атаки в ніч на середу портової та промислової інфраструктури Одеської області іранськими ударними безпілотниками типу "Shahed", повідомив представник Одеської залізниці на нараді під керівництвом заступника директора департаменту комерційної роботи АТ "Укразалізниця" (УЗ) Валерія Ткачова.

"Налагоджується робота з вивантаження зернових вантажів, але є певні проблеми... За добу два капітани відмовилися пришвартуватися у зв'язку з подіями, які були... усі про них знають", - сказав представник Одеської залізниці.

За даними застосунку для моніторингу військово-морського руху Marine Traffic, у порту "Ізмаїл" у четвер перебуває 117 суден, очікується 20 суден, 21 судно вирушає в найближчі 24 години.

Як повідомлялося в понеділок, кількість суден у порту "Ізмаїл", за даними Marine Traffic, зросла до 120 проти 109 минулого тижня. Протягом тижня кількість суден у порту становила 111-113.

Унаслідок російської атаки на морський порт "Ізмаїл" (Одеська обл.) та інфраструктуру "Українського Дунайського пароплавства" в ніч на середу було знищено 40 тис. тонн зерна, на яке очікували країни Африки, Китаю та Ізраїлю.

Крім того, пошкоджено або зруйновано близько 10 житлових будинків, 15 квартир, будівлі готелів та офісу "Українського Дунайського пароплавства", навчальний заклад. Як зазначив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, не постраждав жоден військовий об'єкт - постраждали лише цивільні об'єкти: портова інфраструктура, складські приміщення, зернові термінали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Україну 69 ударними БпЛА, знищено 57, було влучання 10 безпілотників на 7 локаціях – ПС ЗСУ

У Польщі військовий дрон впав поблизу житлової забудови - ЗМІ

У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА

У Харківській області минулої доби внаслідок обстрілів поранено трьох людей – ОВА

Сполучені Штати надають Україні лічені дні до Різдва для погодження пропозицій США щодо гарантій безпеки

ОВА: За добу на Донеччині поранено 12 цивільних

Генштаб зафіксував упродовж доби 151 бойове зіткнення

Стармер зазначив, що Коаліція охочих підготувала плани з посилення обороноздатності України — ЗМІ

Припинення вогню між Україною та РФ до Різдва малоймовірне — прем’єр Польщі

Кількість постраждалих унаслідок атаки БПЛА по Запоріжжю зросла до трьох, пожежу в багатоповерхівці ліквідовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА