Інтерфакс-Україна
21:44 03.08.2023

Перевірка воєнкомів виявила багато огидних зловживань

1 хв читати
Перевірка воєнкомів виявила багато огидних зловживань

Перевірка воєнкомів виявила багато зловживань, відверто огидних, сказав у відеозверненні в четвер президент України Володимир Зеленський.

"Усі факти виявлені правоохоронцями, вони розслідують їх у межах кримінальних проваджень. Висновок очевидний - у системі комплектування потрібні люди, які розуміють, що таке цінність захисту України. Цінність, а не ціна рішення", - сказав він.

"У військах повинні працювати люди, які бачили війну, пройшли, є ті, хто, на жаль, втратив кінцівки, але не втратив гідність і не втратив Україну", - наголосив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Лондоні розпочалася зустріч міністрів закордонних справ та оборони України та Великої Британії

Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Марганцю зросла до 42

Адміністрація Трампа згортає зусилля з розслідування російських воєнних злочинів – ЗМІ

Настав час прийняти ідеї США щодо врегулювання в Україні, інакше Вашингтон відмовиться від діалогу - Венс

У Києві затримали організатора виїзду за кордон за $50 тис.

Наслідки атаки на Запоріжжя: 42 поранених, серед них вагітна та п'ятеро дітей, четверо пацієнтів у важкому стані

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА