Інтерфакс-Україна
09:01 04.08.2023

Російські окупанти зазнають суттєвих втрат на сході України і не мають жодного успіху

1 хв читати
Російські окупанти зазнають суттєвих втрат на сході України і не мають жодного успіху

Представник Генерального штабу Збройних Сил України Павло Ковальчук заявив, що російські окупанти не мають жодного успіху на сході України, у них значні втрати.

За його словами, Сили оборони України продовжують стримувати наступ російських військ на куп'янському та лиманському напрямках, повідомляє Military Media Center.

"На Бахмутському напрямку Сили оборони закріплюються на досягнутих рубежах. Важкі бої тривають", - повідомив речник.

Водночас на Півдні Сили оборони продовжують наступ на бердянському та мелітопольському напрямках і завдають значних втрат російським окупантам, закріплюються на зайнятих позиціях, зазначено в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада має намір дозволити державним і комунальним закладам надавати платні послуги у сфері фізкультури та спорту

Мовний омбудсмен засудив дії Odesa Football Media Team щодо гравця, який зробив зауваження супернику через російську мову

Рада повторно ухвалила закон про створення Єдиного держреєстру військовослужбовців

УЦОЯО спростовує поширену в соцмережах інформацію про надмірну складність НМТ з англійської мови

Рада підвищила відповідальність за корупційні правопорушення

Міноборони України кодифікувало дистанційно-керований бойовий модуль "Шабля МК19(М)"

Рада ухвалила зміни до законодавства щодо призначення та отримання одноразової грошової допомоги утриманцям загиблого військовослужбовця

Ексдержсекретаря Мінрегіону взяли під варту з альтернативою застави у 20 млн грн - САП

"Укрзалізниця" з 18 червня вперше за шість років проіндексує ціни на чай та каву

Шмигаль про масовану атаку на Київ: Росія має понести відповідальність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА