Інтерфакс-Україна
19:16 07.08.2023

Протягом доби відбулося до 30 бойових зіткнень

1 хв читати
Протягом доби відбулося до 30 бойових зіткнень

Протягом доби між українськими захисниками і російськими окупантами відбулося близько 28 бойових зіткнень на фронті, повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України у зведенні в понеділок увечері.

Зазначається, що українські військові відбили ворожі атаки в районі Синьківки, на північ від Іванівки Харківської області та на південь від Новоселівського на Луганщині на куп'янському напрямку, неподалік Авдіївки на авдіївському напрямку.

На мар'їнському напрямку ЗСУ продовжують стримувати наступ окупаційних військ поблизу Мар'їнки.

Противник вів безуспішні наступальні дії біля Андріївки, Курдюмівки та Дружби на Донеччині, а також у районі Роботиного Запорізької області.

"Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби", - зазначають у Генштабі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін і Трамп узгодили створення "двох робочих груп" щодо мирної угоди в Україні та подальшу телефонну розмову після зустрічі з Зеленським - ЗМІ

Трамп: Думаю, президенти України та Росії хочуть укласти угоду

Трамп каже, що не має дедлайнів щодо угоди про мир

Зеленський планує обговорити з Трампом стратегію наближення миру

Зеленський прибув у Мар-а-Лаго

Окупанти розстріляли трьох бійців Сил Оборони України південніше Гуляйполя – DeepState

Трамп оголосив про припинення бойових дій між Таїландом і Камбоджею та звинуватив ООН у бездіяльності щодо України

"Укренерго" у понеділок запровадить графіки відключень електроенергії в більшості регіонів України

Трамп готовий винести на розгляд Конгресу США гарантії безпеки для України — ЗМІ

Трамп провів телефонну розмову з Путіним перед запланованою зустріччю із Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА