Інтерфакс-Україна
17:22 08.08.2023

Аварійно-рятувальні роботи в Покровську завершено, загинуло 7 осіб, постраждало 82 - ДСНС

1 хв читати
Аварійно-рятувальні роботи в Покровську завершено, загинуло 7 осіб, постраждало 82 - ДСНС

Аварійно-рятувальні роботи в п'ятиповерховому житловому будинку, пошкодженому внаслідок російського ракетного удару в понеділок увечері, завершено, за попередніми даними, загинуло сім осіб, травмовано 82, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Покровськ. 8 серпня о 16:40 завершено аварійно-рятувальні роботи в п'ятиповерховому житловому будинку, що був пошкоджений унаслідок обстрілу 7 серпня. За попередньою інформацією, загинуло сім осіб, зокрема один співробітник ДСНС, ще 82 людини постраждали", - йдеться в повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у вівторок.

Підрозділи ДСНС врятували вісьмох людей. З місця події вивезено 122 тонни будівельного сміття. До ліквідації наслідків обстрілів від ДСНС було залучено 46 осіб та 12 одиниць техніки.

Як повідомлялося, за даними голови Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка, зафіксовано 88 постраждалих.

Росіяни вдарили по Покровську ввечері в понеділок, здійснили два удари "Іскандерами" - о 19:15 та 19:52.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА