12:25 10.08.2023

Кулеба: Україна може вести переговори з РФ після виведення їхніх військ із наших земель, але не з Путіним

1 хв читати
Кулеба: Україна може вести переговори з РФ після виведення їхніх військ із наших земель, але не з Путіним

Переговори України з РФ можливі після виведення російських військ з окупованих українських територій, але домовленості будуть не з нинішнім президентом країни-агресора Володимиром Путіним, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Ми можемо вести переговори з Росією після виведення їхніх військ із наших земель, але не з Путіним. Ця мета може бути досягнута за допомогою міксу війни та дипломатії. Наші генерали займаються першим, їхнє завдання спонукати росіян до відступу і зрозуміти, що краще говорити, ніж воювати. Я дбаю про дипломатію і діалог, коли це можливо", - сказав Кулеба в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera.

Міністр наголосив, що Путін не є "партнером у переговорах", і він скоїв надто багато дуже серйозних злочинів.

"Є й інші дипломатичні способи вести справи опосередковано. Але нам зрозуміло, що ми ніколи не зможемо побачити Путіна й Зеленського за одним столом", - заявив глава МЗС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА