Інтерфакс-Україна
16:52 10.08.2023

Естонія відправить Україні 150 одиниць ручної вогнепальної зброї - Міноборони

1 хв читати

У четвер уряд Естонії на засіданні кабінету міністрів підтримав пропозицію міністра оборони Ханно Певкура про відправлення в Україну 150 одиниць ручної вогнепальної зброї, а також боєприпасів до неї.

"Необхідно підтримати Україну проти тривалої агресії Російської Федерації. Ми знову знайшли можливість для Естонії простягнути руку допомоги.... Російська Федерація не повинна отримувати вигоду від агресії. Для цього прихильники України мають прискорити і надання військової допомоги, і підвищення потенціалу власної оборонної промисловості", - наводить слова Певкура пресслужба естонського міністерства оборони.

Зазначено, що Естонія передала Україні військову допомогу на суму понад EUR400 млн, ця сума становить більше ніж 1% ВВП.

Раніше Естонія передала протитанкові ракети Javelin, гаубиці, артилерійські боєприпаси, протитанкові міни, протитанкові гранатомети, міномети, автомобілі, засоби зв'язку, польові госпіталі, медикаменти, засоби індивідуального захисту (каски тощо) та сухі пайки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України розцінило прийом у Мінську окупаційної влади з Херсонщини як грубу зневагу до суверенітету

Шмигаль та єврокомісар з питань оборони обговорили співпрацю в ОПК

До програми PURL вже залучено понад $2 млрд, оголошено ще $1,5 млрд – Зеленський

Усі домовленості щодо постачання систем ППО мають бути виконані до зими – Зеленський

Зеленський за тиждень до Генасамблеї ООН: Співпрацюємо з лідерами європейських країн для спільного тиску на РФ

У Генштабі ЗСУ підтвердили звільнення з посад командирів 17-го та 20-го армійських корпусів

НСАУ опротестовує механізм "мовчазної згоди" для об’єктів спадщини

Єрмак: З окупації повернули ще 16 українських дітей

ЗСУ звільнили село Панківка між Костянтинівкою і Покровськом у Донецькій області – Генштаб

Зафіксовано майже 11 тисяч застосування ворогом небезпечних хімічних речовин, постраждали 3000 військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА