Інтерфакс-Україна
12:46 12.08.2023

Єрмак: РФ отримує імпортні компоненти в обхід санкцій

1 хв читати
Єрмак: РФ отримує імпортні компоненти в обхід санкцій

Росія ввозить імпортні компоненти в обхід санкцій, а також збільшує виробництво далекобійного озброєння, повідомив глава Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Велика проблема, що Росія отримує імпортні компоненти в обхід санкцій, збільшує виробництво далекобійної зброї, щоб і надалі знищувати українську інфраструктуру", - зазначив Єрмак після п'ятої зустрічі з представниками іноземних дипломатичних установ.

Очільник ОП повідомив, що під час зустрічі було розглянуто питання енергетичної безпеки, пункт про яку входить в українську Формулу миру, задля запобігання використанню енергетики як зброї, як країна-агресор робить це зараз.

"Кремль почав тиснути на Європу шляхом збільшення цін на енергоносії в шість разів із початку війни в Україні, але Україна зробила все для того, щоб зламати залежність від російських енергоресурсів, зламала плани РФ", - наголосив Єрмак.

Він зазначив, що країна-агресор продовжує атакувати українську енергосистему, оскільки планує створити гуманітарну катастрофу, позбавивши мільйони українців доступу до базових ресурсів під час зими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального

В Офісі генпрокурора розпочали досудове розслідування за фактом воєнних злочинів минулої ночі та ранку

У Києві поїзди метрополітену на червоній лінії курсують зі змінами – КМДА

У Шевченківському районі Києва влучання БпЛА у пʼятиповерхівку – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА