Інтерфакс-Україна
11:53 13.08.2023

Шість мирних жителів, зокрема дитина, стали жертвами російських обстрілів Херсонщини

1 хв читати
Шість мирних жителів, зокрема дитина, стали жертвами російських обстрілів Херсонщини

На Херсонщині внаслідок ворожого обстрілу загинуло шестеро мирних жителів, зокрема малолітня дитина, повідомляє керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Ворог продовжує обстрілювати Херсонщину. Росіяни вдарили по селу Станіслав з РСЗВ. Унаслідок цього загинули дві людини, також є поранений. Було зруйновано й пошкоджено 5 приватних житлових будинків", - написав Єрмак у телеграм-каналі у неділю.

Крім того, внаслідок обстрілу Широкої Балки загинули троє дорослих людей - двоє чоловіків і жінка, а також дитина до 2-х років. Ще одну дитину - хлопчика 12 років, доправили в лікарню.

Загиблій у Широкій Балці дівчинці було лише 23 дні від народження, повідомив також глава МВС Ігор Клименко. За його словами, стан постраждалого від обстрілу 12-річного хлопчика, сина загиблої сімейної пари, критичний.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА