Інтерфакс-Україна
04:39 14.08.2023

США та Японія збираються спільно розробити ракети для перехоплення гіперзвукової зброї - ЗМІ

1 хв читати

Уряди Японії та США планують спільно розробити ракети для перехоплення гіперзвукової зброї, що розробляється в Китаї, Росії та Північній Кореї, повідомляє японська газета Yomiuri з посиланням на джерела.
Як повідомляє видання, метою є посилення підготовки до загроз, на які важко відповісти наявній мережі протиракетної оборони.
За інформацією опитаних джерел, передбачається, що угоди буде досягнуто на японсько-американському саміті 18 числа.
Зазначається, що це буде друга спільна розробка у сфері протиракетної оборони після SM3 Block 2A, яка була завершена у 2017 році.
"Уряди Японії та США прагнуть розробити нову ракету-перехоплювач протягом 10 років", - сказано у повідомленні.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найпопулярнішим серед українців напрямком на зимові свята є Буковель, а за кордоном – Єгипет – Join UP!

Міносвіти розповіло про 4 розроблені моделі оплати праці вчителів для подальшого обговорення

В Одеському порту внаслідок нічного обстрілу пошкоджено цивільне судно під прапором Лівану з українською соєю

Повітряні сили: Зафіксовано влучання ракет та 39 ударних БпЛА на 21 локації

УЧХ надавав допомогу постраждалим на Житомирщині після російської атаки БпЛА

В Україні запускають міжнародний проєкт зі збереження біорізноманіття Карпат

Людина загинула від атаки російського дрона у Херсоні – прокуратура

Україна перейде на 2-річний циклу створення підручників і впроваджуватиме їх доставку від видавництв до шкіл - Міносвіти

Українська мова зміцнила свої позиції в соцмережах у 2025р - мовний омбудсмен

Росіяни атакували Україну більш ніж 650 дронами і понад трьома десятками ракет – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА