Інтерфакс-Україна
03:56 15.08.2023

У Чернівцях затримали правоохоронця за незаконне переправлення військовозобов'язаних через кордон

1 хв читати
У Чернівцях затримали правоохоронця за незаконне переправлення військовозобов'язаних через кордон

У Чернівцях викрили план переправки військовозобов'язаних через кордон, схему організував правоохоронець спільно із спільником, повідомляє Державне бюро розслідувань.

"Злочинці знаходили осіб, які бажали перетнути кордон, і організовували їхнє транспортування до прикордонної зони з Румунією. Вартість послуги "таксі" для "клієнтів" до пішого переходу становила від 3,5 до 5 тисяч євро", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що організатори включили до схеми інших людей, які займалися транспортуванням ухилістів та координували їх подальший перетин українського кордону.

Правоохоронні органи стали на заваді спробі переправити 8 ухилістів, які оплачували вартість своєї "подорожі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Заяви РФ, що "динаміка переговорів залежить від Києва", - чергова маніпуляція

Шмигаль обговорив із президенткою ЄБРР підготовку до Конференції з відновлення, що відбудеться у Римі в липні

У Кривому Розі в результаті удару дронів троє поранених

Кабмін вніс пропозиції щодо санкцій відповідно до рішень Ради ЄС щодо Ірану

СБУ затримала в Одесі ворожих навідників - лікарку та експрацівника УЗ

Спецтрибунал щодо злочину російської агресії проти України доповнює існуючі механізми правосуддя – юрист

Вступна кампанія до профтехів розпочинається з 1 липня

Шмигаль подякував королю Іспанії за всебічну підтримку країни від початку повномасштабної війни

Київська влада відхилила петицію про облаштування у Києві Центрального парку на місці колишнього трамвайного депо

Польща планує збільшити виробництво снарядів у 5 разів, до 150-180 тис. одиниць на рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА