Інтерфакс-Україна
11:14 16.08.2023

РФ розпочала розгортання власного виробництва БПЛА, створених на основі іранських Shahed - британська розвідка

1 хв читати
РФ розпочала розгортання власного виробництва БПЛА, створених на основі іранських Shahed - британська розвідка

Росія майже напевно розпочала розгортання вітчизняних безпілотних літальних апаратів одностороннього нападу (OWA-UAV), створених на основі іранських розробок Shahed, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"Власне виробництво, ймовірно, дасть змогу Росії налагодити більш надійні постачання OWA-UAV. Ефективність цієї зброї була різною, і Україна довела свою ефективність у нейтралізації більшості OWA-UAV, що прибувають", - наголошують у повідомленні у твіттері.

Зазначається, що з вересня 2022 року російські війська імпортують системи іранського виробництва.

"Імовірно, Росія прагне до самозабезпечення БПЛА в найближчі місяці. Однак наразі Росія, як і раніше, залежить від комплектувальних і всього озброєння з Ірану, що поставляють переважно через Каспійське море", - наголошують у міністерстві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 4 університетів

Дрони завдали удару по нафтовому терміналу біля російської Тамані – ГУР

Близько 2 тис. масованих ракетно-дронових атак зазнала енергетична система України з вересня - Свириденко

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

Вийшла нова версія Армія+ з цифровим посвідченням та інформстрічкою – Міноборони України

Ми віримо, що після деокупації переміщені університети мають повернутися у свої міста - заступник міністра освіти Трофименко

Уточнення від ГУР: під Ліпецком було уражено два багатоцільові винищувачі Су-30

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА