Інтерфакс-Україна
16:15 18.08.2023

Зеленський підписав закони про звільнення від мита і ПДВ оптики й антидронових рушниць для оборони

1 хв читати
Зеленський підписав закони про звільнення від мита і ПДВ оптики й антидронових рушниць для оборони

Президент України Володимир Зеленський підписав закони про звільнення від мита і податку на додану вартість (ПДВ) низки товарів, які надходять в Україну для потреб безпеки і оборони.

Як зазначено в картках відповідних законопроєктів №9467 і №9468, розміщених на сайті Верховної Ради, документи було повернуто до парламенту з підписом глави держави 18 серпня.

Як повідомлялося, Верховна Рада 28 липня ухвалила в цілому законопроєкти №9467 і №9468, які передбачають звільнення від мита і ПДВ тепловізійних монокулярів, оснащених інфрачервоним детектором із вбудованою функцією камери, бінокулярів із функцією далекоміра й антидронових рушниць під час ввезення їх на митну територію України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак написав заяву про відставку - Зеленський

Росіяни атакували Білозерську громаду, одна людина загинула – Херсонська ОВА

Громадське обговорення проєктів книг оновленого Цивільного кодексу наближається до фіналу — Стефанчук

Окупанти завдали ударів по об'єктах критичної інфраструктури у Херсоні, можливі перебої з електро- та водопостачанням

У Києві попрощались з воїном-інтернаціоналістом "Немо"

Трамп готовий визнати контроль РФ над Кримом та іншими окупованими територіями України в рамках "мирного плану" - ЗМІ

Інформація щодо присутності росіян на околицях Гуляйполя не відповідає дійсності - Волошин

Завершено капітальний ремонт шляхопроводу біля метро "Дарниця" – мер

Повідомлення про "захід у Гуляйполе військ РФ" не відповідають дійсності – ЦПД

Завершилися прослуховування учасників із лонглиста нацвідбору на "Євробачення-2026"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА