Інтерфакс-Україна
10:10 22.08.2023

Болгарія передасть Україні близько сотні одиниць броньованої техніки радянського зразка - міністр оборони

1 хв читати
Болгарія передасть Україні близько сотні одиниць броньованої техніки радянського зразка - міністр оборони

Республіка Болгарія передасть Україні приблизно сотню одиниць броньованої техніки, процес передання може розпочатися наприкінці вересня - на початку жовтня, заявив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев.

"Ми запропонували близько 100 одиниць броньованих транспортних засобів радянського зразка, які досі перебувають на складах Міністерства внутрішніх справ Болгарії. Це дещо сповільнює наш процес, оскільки потрібно підписати контракт між Міністерством внутрішніх справ Болгарії та Міноборони України. Ця угода має бути ратифікована парламентом Болгарії", - сказав він на спільній пресконференції з міністром оборони України Олексієм Резніковим в Одесі.

За словами Тагарева, у вересні парламент повернеться до засідань, і висловив упевненість, що питання ратифікації "буде одним із пріоритетних завдань".

"І на кінець вересня - початок жовтня ми будемо мати ратифікацію цієї угоди. Гадаю, тоді зможе розпочатися передача", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: з початку доби зафіксовано 75 бойових зіткнень, найбільше – на покровському напрямку

Росія б'є по Україні не випадково, обирає цілі, щоб страждали люди - Зеленський

Зеленський: США передали на Близький Схід 20 тис. ракет, вони призначалися для України

Ситуація на кордоні Сумщини напружена, але під контролем, підстав для евакуації з Сум немає – очільник ОВА

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА