Інтерфакс-Україна
16:35 22.08.2023

Україна планує створити ще 9 пунктів пропуску на кордоні з ЄС - Шмигаль

1 хв читати
Україна планує створити ще 9 пунктів пропуску на кордоні з ЄС - Шмигаль

Україна планує створити ще дев’ять пунктів пропуску на кордоні з країнами, що входять до Європейського Союзу, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Розбудова прикордонної інфраструктури. Зокрема, мережі автомобільних пунктів пропуску. Наразі на кордоні з ЄС їх функціонує 21. Три з них відкриті під час повномасштабної війни. У планах створення ще дев'яти пунктів пропуску та модернізація 13", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

За його словами, найбільше робіт планується провести на кордоні з Польщею.

"Є домовленість про отримання Україною EUR160 млн пільгового кредиту від польських партнерів для оновлення доріг, пунктів пропуску, закупівлі сканерів", - сказав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони заблокували окупантів у Куп'янську та зачистили північно-західну околицю міста – DeepState

Затримано трьох поплічників ворога, які влаштували смертельний теракт у Дарницькому районі Києва

Фінал "Дитячого Євробачення-2025" відбудеться в суботу, представниця України виступить під №6

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА