Інтерфакс-Україна
16:37 23.08.2023

Лісовий: Школа в Ромнах знищена, укриття вціліло й витримало - бережіть себе і близьких, спускайтеся в укриття

1 хв читати
Лісовий: Школа в Ромнах знищена, укриття вціліло й витримало - бережіть себе і близьких, спускайтеся в укриття

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий після руйнування школи та загибелі її співробітників у Ромнах Сумської області закликав не ігнорувати повітряних тривог і спускатися в укриття.

"Пошуково-рятувальна операція в Ромнах завершена. Четверо працівників закладу, на жаль, загинули. Директор школи, заступник директора, секретар та бібліотекар. Трагедія та спільне горе для всієї освітянської спільноти. Щирі співчуття рідним та близьким", - написав Лісовий у фейсбуці.

За словами міністра, укриття в школі вціліло й витримало атаку.

"Бережіть себе та близьких. Зважайте на повітряні тривоги. Спускайтеся до сховища. Людські життя не вартують нічого для російських виродків. Але люди, наші люди – найцінніше, що в нас є", - наголосив він.

Як повідомлялося, 23 серпня внаслідок атаки безпілотниками в місті Ромни Сумської області повністю зруйновано будівлю школи. Загинуло чотири людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА