Інтерфакс-Україна
17:34 23.08.2023

В Україні зібрано 20,7% баштанних культур

1 хв читати
В Україні зібрано 20,7% баштанних культур

Українські аграрії станом на середину серпня зібрали 20,7% запланованих до врожаю баштанних культур, що становило 50,4 тис. тонн, з яких 38 тис. тонн кавунів і 12,4 тис. тонн динь, повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Згідно з повідомленням, площа, з якої вже зібрано баштанні культури, становить 6,2 тис. га. Середня врожайність - 81,5 ц/га.

"Найбільше виробництво та найвища врожайність баштанних станом на серпень на Вінниччині. В області вже зібрано 12,6 тис. тонн з врожайністю 140 ц/га", - уточнили в міністерстві.

Серед лідерів зі збору площ кавунів Одеська область - 1,3 тис. га, Полтавська - 0,7 тис. га, Вінницька - 0,6 тис. га і Дніпропетровська - 0,5 тис. га.

ОСТАННЄ

Суд заочно виніс вирок зраднику Шарію та присудив йому 15 років ув'язнення

Умєров підтвердив, що Україна мала проблеми з закупівлею китайських Mavic і зараз "заповнює прогалину" українською продукцією

Трамп поговорив з Путіним, назвав розмову "хорошою, але не такою, що призведе до негайного миру

US Embassy warns of risk of significant air attacks on Ukrainian territory

Паліса закликав сенаторів США підтримати закон Грема про посилення антиросійських санкцій

Умєров після "Рамштайну" оголосив про нову ініціативу щодо інвестування у виробництво зброї

Посольство США попереджає про загрозу масованих повітряних атак на територію України

Швеція відправлятиме своїх ув'язнених до Естонії

Стефанішина заявляє, що не пов'язана з діяльністю колишнього чоловіка

Президент затвердив створення Координаційної ради з питань реабілітації та підтримки військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА