Інтерфакс-Україна
14:17 26.08.2023

В Італії автобус з українськими туристами зіткнувся з вантажівкою, постраждали 14 людей

1 хв читати

Автобус з українськими туристами зіткнувся з польською вантажівкою в п'ятницю ввечері на автомагістралі в напрямку Трієста в Італії, постраждали 14 осіб, повідомляє агентство АNSA.

"Чотири людини дістали серйозних травм, ще десятеро перебувають у важкому, але не небезпечному для життя стані внаслідок страшного зіткнення, яке сталося сьогодні ввечері (у п'ятницю - ІФ-У) о 19:30 на трисмуговій ділянці автостради A4 між Сан-Джорджіо-ді-Ногаро і Латізаною (Удіне) в напрямку Трієста. В автобусі, який зіткнувся з польським рефрижератором, що перевозив овочі та фрукти, перебували українські туристи, які поверталися у свою країну", - ідеться в повідомленні, розміщеному на сайті агентства.

Зазначається, що близько 30 пасажирів змогли самостійно вибратися з автобуса, проте водій і шестеро людей, серед яких дитина, були затиснуті в пошкоджених металевих листах транспортного засобу.

Рятувальники насамперед звільнили чотирьох найтяжче постраждалих, їх передали двом медичним бригадам, які прибули гелікоптером.

Постраждалих терміново доправили до лікарень, стан кількох із них оцінюють як критичний. Ще кілька десятків людей дістали травм, але їхньому життю нічого не загрожує.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

За добу обстрілів на Харківщині під ударами були 3 населені пункти, постраждала одна людина – ОВА

Трамп у четвер у Давосі планує підписання документів про створення "Ради миру"

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА