Інтерфакс-Україна
19:25 27.08.2023

Деякі стратегічні енергооб'єкти повернуться під контроль держави

1 хв читати
Деякі стратегічні енергооб'єкти повернуться під контроль держави

Деякі стратегічні енергооб'єкти мають повернутися під контроль держави, сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Наталії Мосейчук, опублікованому в неділю на її ютуб-каналі.

"Деякі енергетичні об'єкти мають повернутися під контроль держави, щоб не було тих чи інших ризиків", - сказав він.

Зеленський наголосив, що "є підприємства, на які і ми не можемо зайти і гарантувати їхню безпеку"

"Це ніяка не революція. І це абсолютно вимога воєнного часу. Я не кажу навіть про те, що за законом можемо", - сказав президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Нідерланди разом вироблятимуть дрони

В Коаліції охочих не вважають, що Путін може визначати, підрозділи яких країн будуть в майбутній миротворчій місії в Україні

Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США

МЗС України оголосило список медіа, журналісти яких взяли участь у турі РФ на окуповані території Донеччини

Українська журналістка Рощина посмертно стала лауреаткою премії "Герой свободи преси"

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА