Інтерфакс-Україна
22:58 27.08.2023

Окупанти знову обстріляли Сумську область, протягом дня було понад 170 вибухів

1 хв читати
Окупанти знову обстріляли Сумську область, протягом дня було понад 170 вибухів

Окупанти знову обстріляли Сумську область, протягом дня там було понад 170 вибухів, пошкоджено приватне домогосподарство, повідомляють у зведенні обласної військової адміністрації станом на 21.00 неділі.
"Протягом дня росіяни здійснили 22 обстріли прикордонних територій і населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 171 вибух. Обстрілів зазнали Хотинська, Білопільська, Есманська, Шалигинська, Середино-Будська, Дружбівська, Великописарівська, Путивльська громади", - йдеться у зведенні.
Ворог обстрілював громади з різних видів зброї: артилерії, гранатометів, мінометів, а також бойових вертольотів.
За даними обладміністрації, у Хотинській громаді було зафіксовано 31 вибух, Дружбівській - 3 вибухи, Шалигинській - 17, Великописарівській - 20, на територію Есманської громади ворог скинув 22 міни, на Путивльську - 8 мін.
У Середино-Будській громаді зафіксовано 39 вибухів, також був авіаційний обстріл із вертольота некерованими авіаційними ракетами - 6 вибухів. Унаслідок авіаудару пошкоджено приватне домогосподарство.
Крім того, по Білопільській громаді здійснено авіаційний обстріл з вертольота некерованими авіаційними ракетами - 8 вибухів. Також зафіксовано обстріл із мінометів - 17 вибухів.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА