Інтерфакс-Україна
03:57 29.08.2023

Трампу 6 вересня офіційно висунуть звинувачення у втручанні у вибори у Джорджії

1 хв читати
Трампу 6 вересня офіційно висунуть звинувачення у втручанні у вибори у Джорджії

Екс-президенту США Дональду Трампу та ще 18 людям, які разом з ними проходять у справі про втручання у вибори у штаті Джорджія, офіційно висунуть звинувачення 6 вересня, повідомляє Associated Press з посиланням на судові документи.
Цього ж дня вони зможуть повідомити, чи визнають себе винними.
Велике журі присяжних Джорджії раніше ухвалило рішення пред'явити Трампу та групі з 18 осіб звинувачення у спробах скасувати результати президентських виборів 2020 року у штаті.
Колишнього президента звинувачують у 13 пунктах, серед яких змова з метою підроблення та подання неправдивих документів, а також порушення закону штату про боротьбу з рекетом та корупцією, підбурювання до порушення присяги державними службовцями. Раніше судова влада Джорджії погодилася залишити Трампа на волі в обмін на заставу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Гарантії безпеки для України будуть складатися з двох рівнів

Зеленський і Рютте обговорили кроки для наближення завершення війни, залучення країн до PURL

Володимиру Ковальському присвоєно звання Герой України (посмертно)

Максиму Кривцову присвоєно звання Герой України (посмертно)

Через ворожий обстріл на Сумщині пошкоджений пожежно-рятувальний підрозділ

Міністр оборони Польщі анонсував відкриття нового навчального полігону для ЗСУ

Військові з частин на Дніпропетровщині надали фіктивні довідки про хвороби родичів задля звільнення зі служби

Взято під варту залізничника за передачу РФ розвідданих із Харківської та Сумської областей

Макрон, Мерц і Туск відвідають Молдову 27 серпня з нагоди Дня незалежності

Синоптики попереджають про сильні дощі та грози в Україні, на сході та південному-сході - град та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА