Інтерфакс-Україна
10:08 29.08.2023

На місцевому рівні потрібно зробити максимум, щоб переселенці з домашніми тваринами не мали проблем із пошуком житла - Верещук

1 хв читати
На місцевому рівні потрібно зробити максимум, щоб переселенці з домашніми тваринами не мали проблем із пошуком житла - Верещук

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає на місцевому рівні зробити максимум, щоб внутрішньо переміщені особи з домашніми тваринами не мали проблем із пошуком тимчасового житла.

"Є така проблема. Деякі внутрішньо переміщені особи переїхали з ТОТ або прифронтових районів, але не можуть знайти нормальне житло, бо їм відмовляють через їхніх домашніх улюбленців. А деякі люди не евакуюються з ТОТ або з небезпечних районів саме через побоювання, що через своїх домашніх тварин не зможуть знайти житло в безпечних регіонах", - написала Верещук у телеграм-каналі.

Чиновниця зазначила, що існують групи волонтерів, які допомагають переселенцям знаходити pet-friendly (допускається розміщення домашніх тварин - ІФ-У) тимчасове житло, але їхніх зусиль, імовірно, недостатньо.

"Звертаюся до місцевої влади, до громадських і благодійних організацій у сфері ВПО, до українських і міжнародних гуманітарних операторів: ми з вами багато зробили, щоб допомогти внутрішнім переселенцям. Упевнена, що якщо ми всі разом візьмемося, вирішимо і це питання. Тому що ми з вами вирішували масштабніші проблеми", - написала вона.

Віцепрем'єрка наголосила, що необхідно звернути увагу на фактор pet-friendliness і на місцевому рівні зробити максимум, щоб переселенці з домашніми тваринами не мали проблем із пошуком тимчасового житла.

Зокрема, Верещук у цьому контексті звернула увагу і на програму "Прихисток".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, одна жінка загинула від падіння дерева

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА