Інтерфакс-Україна
14:45 29.08.2023

Перебої в авіасполученні Великої Британії збережуться найближчими днями

1 хв читати
Перебої в авіасполученні Великої Британії збережуться найближчими днями

Усунення несправностей у системі управління повітряним рухом, що виникли в понеділок, триватиме ще кілька днів, заявив міністр транспорту Великої Британії Марк Гарпер в інтерв'ю BBC.

Причину збою належить встановити Національній службі управління повітряним рухом (NATS), проте уряд країни впевнений, що це не було кібератакою, додав міністр.

Днем раніше NATS була змушена обмежити пропускну спроможність повітряного простору країни через якусь "технічну проблему", що вплинула на роботу автоматизованих диспетчерських систем, йшлося в заяві регулятора.

Незважаючи на те, що неполадки вдалося усунути вже до полудня понеділка, пасажири, як і раніше, стикаються з перебоями в обслуговуванні на тлі зміщення графіка польотів.

Так, за даними сервісу FlightRadar24, унаслідок збою в одному лише аеропорту Хітроу затримали 36 і скасували 31 рейс, а кількість відкладених і скасованих рейсів у другому за розміром аеротерміналі країни, Гатвіку, досягла 68 і 23 відповідно.

Інцидентналежить до числа надзвичайних обставин, у зв'язку з чим авіакомпаніям не доведеться виплачувати пасажирам компенсацію, однак вони зобов'язані запропонувати їм відшкодування витрат або можливість скористатися іншим рейсом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

Польща розгортає близько 40 тисяч військових на кордонах з РФ та Білоруссю - ЗМІ

Мерц привітав експосла ФРН в Україні з призначенням на посаду голови федеральної розвідслужби

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА