Інтерфакс-Україна
22:35 29.08.2023

Усі чиновники мають відчувати, яка Україна за ними

1 хв читати
Усі чиновники мають відчувати, яка Україна за ними

Президент України Володимир Зеленський у День пам'яті сказав, що "багато хто з нас сьогодні подумки був із тими своїми близькими, рідними та друзями, хто зараз воює".

"Хто зараз щодня, щогодини ризикує своїм життям заради України. Кожен такий день – це нагадування всьому нашому народу. Для кожного, хто працює на державу. Нагадування, чим заповнена вся наша держава. Українські сім'ї, чиї сини та дочки загинули в боях", - сказав він у відеозверненні у вівторок.

"Для них, для батьків українських героїв, синьо-жовтий прапор України – це тепер нагадування про рідну дитину, про її подвиг заради держави. Дитина, чий батько загинув на фронті, захищаючи Україну... Улюблені, яким більше не зустрітися, бо війна забрала" життя, яке стало життям України… Все, що є нашою державою, і всі, хто є нашою державою – кожен інститут, кожен чиновник – мають відчувати, яка Україна за ними", - сказав президент.

Він зазначив, що "бути гідними шляху, яким йде Україна – це обов'язок. Давати Україні більше сил. Більше можливостей. Обов'язок бути небайдужими до кожного і кожної, хто поруч із тобою. Підтримувати. Дбати про людей. І завжди наближати результат. Головний результат для України. Україна має перемогти".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих через нічну масовану атаку росіян на Запоріжжя зросла до одинадцяти – ОВА

Четверо цивільних отримали поранення внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Переговори Трампа й Сі Цзіньпіна в Південній Кореї завершилися - ЗМІ

Укрзалізниця повідомила про затримки поїздів через знеструмлення внаслідок ворожих атак у Миколаївській області

Трамп доручив розпочати випробування ядерної зброї США

Одна людина дістала зазнала поранень внаслідок атаки російських дронів на Бориспіль – КОВА

Гуртожиток і об'єкт інфраструктури уражені внаслідок масованої атаки ворога на Запоріжжя – ОВА

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА