Інтерфакс-Україна
12:11 01.09.2023

Поліція отримала інформацію про мінування всіх середніх шкіл у Києві - КМВА

1 хв читати
Поліція отримала інформацію про мінування всіх середніх шкіл у Києві - КМВА

Столичній поліції надійшла інформація про мінування всіх середніх шкіл, розташованих у Києві, повідомила Київська міська військова адміністрація в телеграм-каналі.

"Працівники поліції відпрацьовують власними силами, підрозділи ДСНС залучатимуть у разі потреби. Щодо евакуації дітей та вчителів із приміщень рішення прийматиме додатково адміністрація закладів освіти та поліція", - наголошується в повідомленні.

"Зберігайте спокій та стежте за оновленням інформації", - закликали в КМВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чернігівщина повністю знеструмлена - обладміністрація

В українській енергосистемі відбулася системна каскадна аварія, а не блекаут, – ексочільник "Укренерго"

Пропуск транспорту і товарів на кордоні з Молдовою призупинено - Держмитслужба

Мінсоцполітики спростувало інформацію про припинення виплат для 1,3 млн пенсіонерів

У Харкові призупинено роботу наземного міського електротранспорту та рух двома лініями метро

Прем'єри України отримали 13 подарунків державі у 2025р., серед них - символ страждань від Пленковича і зразки вишивки від Фіцо

Вискуб претендує на посаду першого заступника міністра оборони

Протягом найближчих годин світло в Україні буде відновлено – Шмигаль

Військових обурило рішення Верховного суду, який визнав незаконною передачу ділянки під меморіальне кладовище

Електропостачання повернеться протягом найближчих 2-3 годин – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА