Інтерфакс-Україна
07:06 03.09.2023

Залежність Вірменії від Росії у сфері безпеки була стратегічною помилкою - Пашинян

1 хв читати
Залежність Вірменії від Росії у сфері безпеки була стратегічною помилкою - Пашинян

Прем'єр-міністр Нікол Пашинян заявив, що залежність Вірменії у сфері безпеки від одного центру є стратегічною помилкою, повідомляє видання Armeniatoday з посиланням на La Repubblica.

"Архітектура безпеки Вірменії на 99,999% була пов'язана з Росією, зокрема й у сфері придбання зброї та боєприпасів. Але сьогодні, коли Росія потребує зброї та боєприпасів, зрозуміло, що навіть якби вона захотіла, РФ не змогла б гарантувати потреби Вірменії у безпековій сфері", - сказав прем'єр.

За його словами, цей приклад має показати, що у сфері безпеки залежність або прив'язка лише до одного центру самі по собі є стратегічною помилкою.

"І тільки після того, як ми постфактум скуштували гіркі плоди цієї помилки, ми робимо вельми непевні спроби диверсифікувати нашу безпекову політику", - наголосив Пашинян.

Також він додав, що раніше "ми бачили ситуації, коли за один день, місяць або рік РФ залишала і йшла з Південного Кавказу".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: найближчим часом слід очікувати конкретних рішень щодо прискорення процесу фіналізації створення спецтрибуналу

Єрмак привітав тимчасову повірену у справах США в Україні з початком дипмісії

Дитина загинула через удар балістикою по передмістю Сум, відомо також про 6 поранених, більшість з них — діти

Кабмін підтвердив надходження до уряду кандидатур Коваль-Фучило, Івановської і Полянського на посаду мовного омбудсмена

У мовного омбудсмена повідомили, що 6 працівників секретаріату захищали державу в лавах ЗСУ

Кабмін передбачив відображення в Реєстрі призовників відомостей про вручення військовозобовʼязаному або резервісту повістки

Рятувальники евакуювали 50 осіб з території Сумської області – ДСНС

Парафія костелу св. Миколая у Києві просить Зеленського посприяти передачі храму релігійній громаді

Через атаку з російського дрону загинув житель Червоного Яру Херсонської області, ще одного травмовано

Кабмін перейменував і утворив ряд нових міжрегіональних управлінь Мін'юсту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА