Інтерфакс-Україна
10:09 03.09.2023

Через обстріли в кількох громадах Донеччини зруйновано приватні будинки, пошкоджено цвинтар, є жертви

1 хв читати

Російські окупанти знову відкрили вогонь по громадах Донецької області, зруйновано приватні будинки, пошкоджено цвинтар, є жертви, інформував голова військової обладміністрації Павло Кириленко в оперативному зведенні станом на ранок 3 вересня.

"Напередодні ввечері росіяни обстріляли Краматорськ зі Смерчів — пошкоджено 4 будинки і понад 20 могил на місцевому цвинтарі. На Волноваському напрямку у Вугледарі 2 людини загинули і 2 поранені, частково зруйновано будинок. У Новоукраїнці пошкоджено заклад культури", - написав він у телеграм-каналі.

На Донецькому напрямку вранці росіяни обстріляли околиці Курахового. Поодинокі обстріли зафіксовано в Авдіївці.

На Горлівському напрямку в Торецькій громаді пошкоджено житловий будинок, магазин, лінії електропередачі. У Соледарській громаді під вогнем Роздолівка та Васюківка.

На Лисичанському напрямку зруйновано один будинок у Званівці та один будинок у Васюківці. Зафіксовано 20 обстрілів Лиманської громади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА