Інтерфакс-Україна
12:44 03.09.2023

Удень у понеділок у західних, північних та Вінницькій областях 19-24°, на решті територій 24-29°

1 хв читати
Удень у понеділок у західних, північних та Вінницькій областях 19-24°, на решті територій 24-29°

У більшості західних, Вінницькій, Житомирській, подекуди в Київській, Черкаській та Одеській областях короткочасні дощі, вдень і в південній, східній частинах і в Дніпропетровській області невеликий короткочасний дощ, місцями гроза; на решті територій без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 11-16°, на півдні та південному сході країни до 19°; вдень у західних, північних та Вінницькій областях 19-24°, на решті територій 24-29°.

У Києві в понеділок, 4 вересня, короткочасний дощ. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень 20-22°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 4 вересня найвища температура вдень була 32,5 у 1897 р., найнижча вночі 4,6 у 1997 р.

У вівторок, 5 вересня, в Україні без опадів, вночі у східних, південно-східних областях місцями невеликий короткочасний дощ, гроза.

Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 10-15°, вдень 21-26°; у південних, південно-східних областях вночі 13-18°, вдень 24-29°.

У Києві у вівторок, 5 вересня, без опадів. Вітер північний, північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень 23-25°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА