Інтерфакс-Україна
19:06 05.09.2023

Російський президент недієздатний - Подоляк, коментуючи слова Путіна про Зеленського

2 хв читати
Російський президент недієздатний - Подоляк, коментуючи слова Путіна про Зеленського

Російський президент живе у своєму світі, штучній бульбашці, ізольованій від реальності. Це означає, що він повністю недієздатний і з ним неможливо домовитися, написав у твіттері радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

Так він прокоментував заяву Володимира Путіна про те, що "етнічний єврей прикриває героїзацію нацизму і тих, хто очолював свого часу Голокост в Україні, а це знищення півтора мільйона людей".

"Людина, яка не користується телефонами та комп'ютерами, закликає подивитися на те, що "євреї пишуть в інтернеті про президента Зеленського", як на виправдання воєнних злочинів Росії в Україні. І знову людина, яка свідомо віддає накази атакувати іншу країну ракетами, масово вбивати, ґвалтувати, викрадати дітей і стирати з лиця землі міста і села, пропонує нове виправдання своєї внутрішньої неадекватності", - написав Подоляк.

За його словами, "крім чергової цинічної спроби використати історичну тему Голокосту як вітрину для виправдання сучасних російських нацистських практик з боку їхнього послідовника фашиста Ільїна, я хочу звернути увагу ще на одну річ. Це ще одне підтвердження того, що російський президент живе у своєму світі, штучній бульбашці, ізольованій від реальності".

"Путін не є раціональним гравцем, який заслуговує на інвестиції в довгострокове партнерство: це мають розуміти гравці в усіх частинах світу. І так, Близький Схід теж повинен позбутися своїх ілюзій і усвідомити нарешті, що фашизм реанімовано в російській обгортці", - написав також він.

 

ОСТАННЄ

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

Столичні торговельні центри обмежили зовнішнє освітлення фасадів і рекламних екранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА