Інтерфакс-Україна
07:16 06.09.2023

Велика Британія оголосить ПВК "Вагнер" терористичною організацією

1 хв читати
Велика Британія оголосить ПВК "Вагнер" терористичною організацією

Велика Британія оголосить ПВК "Вагнер" терористичною організацією і внесе до списку таких терористичних організацій як ХАМАС і Боко Харам, відповідний законопроєкт уряд незабаром надішле до парламенту, заявила міністерка внутрішніх справ Британії Суелла Браверман, передає BBC News.

Повідомляється, що "Вагнер", російське угруповання найманців, має бути заборонене урядом Великої Британії як терористична група, а це означає, що членство в цій організації або її підтримка будуть незаконними. Проєкт постанови, який буде внесено до парламенту, дасть змогу класифікувати активи ПВК як власність терористів і конфіскувати їх.

Міністерка внутрішніх справ заявила, що "Вагнер" був "жорстоким і руйнівним... військовим інструментом Росії Володимира Путіна", а його діяльність ПВК в Україні та Африці є "загрозою глобальній безпеці".

Браверман додала: "Дестабілізуюча діяльність Вагнера лише продовжує служити політичним цілям Кремля... Вони терористи, просто і зрозуміло - і цей наказ про заборону ясно дає це зрозуміти в законодавстві Великої Британії".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурс на посаду керівника ДП "Оператор ГТС" офіційно зупинено

Рух поїздів до Шостки та Павлограда відновиться після дозволу військових — "Укрзалізниця"

Кабмін доручив провести перевірку всіх найбільших держпідприємств, зокрема у сфері енергетики та ОПК - Свириденко

Сили оборони мають значні успіхи під Куп’янськом, – командир полку "Ахіллес"

Кабмін утворив міжвідомчу робочу групу з реформування моделі оборонних закупівель

Кабмін затвердив порядок моніторингу органів влади, в яких запроваджено системи енергоменеджменту

Кабмін створив новий урядовий комітет у зв'язку із появою віцепрем'єра з гуманітарної політики

Кабмін пропонує Раді уповноважити уряд визначати спецкоординатора з питань запобігання та протидії антисемітизму

Кабмін призначив в.о. голови Державіаслужби Меньшикова і в.о. голови Національної соціальної сервісної служби Висоцьку

Окупанти зазнають значних втрат в Покровську, дії на очеретинському напрямку відволікають їх сили – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА