Інтерфакс-Україна
03:56 07.09.2023

ССО знищили склад боєприпасів окупантів на Бахмутському напрямку – Генштаб

1 хв читати

Сили спеціальних операцій в результаті скоординованих дій з артилерією Сил оборони України знищили склад боєприпасів, на якому, зокрема, зберігалися керовані ракети 9М127 "Вихор" для гвинтокрилів Ка-50 та Ка-52, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у телеграм-каналі.

"Під час ведення аеророзвідки операторами ССО виявлено скупчення техніки та боєприпасів (ворога – ІФ-У). Після ідентифікації та візуального спостереження цілей координати оперативно передані побратимам з артилерії. У результаті скоординованих дій артилерійськими засобами Сил оборони завдано поразки за певними цілями" – йдеться у повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА