Інтерфакс-Україна
18:56 07.09.2023

Маляр: ЗСУ поступово наступають на Бахмутському напрямку, є успіхи

1 хв читати
Маляр: ЗСУ поступово наступають на Бахмутському напрямку, є успіхи

Збройні сили України ведуть поступовий наступ на бахмутському напрямку, є успіхи, водночас окупанти намагаються пробити оборону на куп'янському, лиманському, авдіївському та мар'їнському напрямках, повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"На півдні напрямок нашого наступу. На сході - ворожого. Але схід неоднорідний, там є чотири напрямки, де ворог намагається пробити нашу оборону, це куп'янський, лиманський, авдіївський і мар'їнський. Але там є і бахмутський напрямок, де зараз у нас є успіхи, ми там поступово наступаємо", - сказала Маляр в ефірі національного телемарафону.

Вона також зазначила, що ворог намагається зупинити наступ ЗСУ на фронті, і "основний бій іде навколо того, щоб зупинити наші Збройні сили".

За словами заступниці міністра, є загострення на куп'янському, лиманському і доволі складна ситуація на мар'їнському й авдіївському напрямках.

Коментуючи інформацію щодо можливого наступу окупантів на лимансько-куп'янському напрямку, Маляр сказала, що "перспектива така, що росіяни готуються до активізації, але чи реалізують вони цей план, залежатиме від обставин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумах відкриють вісім цілодобових Пунктів незламності та вимкнуть вуличне освітлення після нових атак дронів

Через атаку ворожих дронів в декількох районах Одеси відсутнє електропостачання – МВА

Асоціація прифронтових міст та громад пропонує оновлену концепцію підтримки людей на прифронтових територіях

Президент Литви закликав прийняти рішення щодо 20-го пакету санкцій проти РФ та репараційного кредиту якомога швидше

Трамп обговорив з Сі війну в Україні та домовився про обмін державними візитами

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Іспанії перебіг переговорів у Женеві

Навроцький запросив Зеленського до Варшави

Лідери європейської зовнішньої політики закликають до миру в Україні на засадах міжнародного права – ЗМІ

Рух поїздів в напрямку ст. Чаплине відновлено -"Придніпровська залізниця"

До України з ТОТ повернули 22-річного хлопця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА