Інтерфакс-Україна
11:07 08.09.2023

У Кривому Розі вже 41 постраждалий - Вілкул

1 хв читати
У Кривому Розі вже 41 постраждалий - Вілкул

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що кількість постраждалих у Кривому Розі вже досягла 41 людини.

"На жаль, уже один загиблий, 41 постраждалий, 19 постраждалих перебувають у лікарні, з них троє - важкі", - сказав Вілкул у відеоповідомленні, оприлюдненому в Телеграм-каналі в п'ятницю.

Раніше повідомлялося про одного загиблого і 32 постраждалих.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА