Інтерфакс-Україна
22:15 10.09.2023

Загибель іноземних волонтерів показує, наскільки близька війна в Україні для всіх, хто цінує життя - Зеленський

1 хв читати
Загибель іноземних волонтерів показує, наскільки близька війна в Україні для всіх, хто цінує життя - Зеленський


 Загибель у районі міста Часів Яр двох іноземних волонтерів показує, наскільки близька війна в Україні для всіх у світі, хто цінує людське життя, сказав у неділю у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.

"Сьогодні поблизу міста Часів Яр Донецької області російські терористи вдарили по машині волонтерів. Пряме попадання з ПТРК. Станом на цей момент точно відомо, що загинув канадець. Ентоні Ігнат. На жаль, імовірно, загинула також іспанка Емма Ігуаль", - сказав він.

За словами Зеленського, ще двох волонтерів доправили до лікарень Дніпра, це громадянин Німеччини Мавік Рубен і громадянин Швеції Йохан Матіас. Їм надають необхідну допомогу.

"Цей російський обстріл знову-таки підтверджує, наскільки близька війна проти України для всіх у світі, хто дійсно цінує людське життя і хто вважає спільним моральним обов'язком людства зупинити терор і перемогти зло", - сказав президент.

Раніше повідомлялося, що двоє іноземних волонтерів гуманітарної організації "Road to Relief" загинули і ще двоє дістали поранення, потрапивши під обстріл в автомобілі біля м. Часів Яр Донецької області в суботу вранці, повідомляється в Instagram організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президентка Єврокомісії обговорила з Трампом санкції проти РФ в телефонній розмові

Росія готується скоротити видобуток нафти через атаки дронів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих ударів у Харківській області - прокуратура

Винищувачі НАТО Typhoon готові знищити російські БпЛА в разі потреби - Гілі

Христя Фріланд стане спеціальним представником Канади з питань відбудови України

На острові Хортиця вирує масштабна пожежа – ДСНС

Адміністрація Трампа схвалила першу партію зброї для України, оплачену союзниками за механізмом PURL

Міноборони Польщі: Відповідальність за провокацію з БпЛА та її наслідки несе Росія

Міжнародна робоча група щодо санкцій проти РФ представила робочий документ про обмеження, щоб РФ погодилася на припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА