Інтерфакс-Україна
09:28 11.09.2023

ЗСУ за тиждень звільнили 1,5 кв. км на півдні країни

1 хв читати
ЗСУ за тиждень звільнили 1,5 кв. км на півдні країни

Збройні сили України протягом минулого тижня звільнили 1,5 кв. км у південній частині країни, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час включення у Military Media Center.

За її словами, українські війська стикаються з серйозними перешкодами з боку ворога, але "вже подекуди прорвана перша лінія оборони" росіян, і "наші війська рухаються далі". "Є просування, певні успіхи. За минулий тиждень у нас там 1,5 кв. км звільнено", - сказала Маляр.

Раніше заступниця міністра повідомила, що українські війська мали певний успіх у районі Кліщіївки та Андріївки на бахмутському напрямку в Донецькій області, протягом минулого тижня там було звільнено 2 кв. км.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд оголосив перерву у справі про припинення діяльності УПЦ (МП) до 11 грудня

Зеленський продовжив воєнний стан і загальну мобілізацію ще на 90 днів

У Києві під час огляду посилки стався вибух, постраждали 5 працівників пошти

Блокування окупантами сил оборони у Покровську немає - угруповання військ "Схід"

Щонайменше троє загиблих у Слов'янську внаслідок обстрілу

Зеленський обговорив із главою МЗС Словенії приєднання країни до програми PURL

Окупанти обстріляли Слов’янськ, загинула людина, пошкоджено 10 багатоповерхівок – ДСНС

Триденна жалоба оголошена в Ладижині через загибель дитини внаслідок обстрілу РФ

У Резерв+ з’явилась відстрочка для батьків, які самостійно виховують дитину

Речник МЗС закликав журналістів не вірити пропозиціям Путіна щодо "коридорів" у зоні бойових дій: Я на власні очі бачив це у 2014р. в Іловайську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА