Інтерфакс-Україна
09:44 11.09.2023

Глава МЗС Німеччини прибула з не анонсованим візитом до Києва - ЗМІ

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини прибула з не анонсованим візитом до Києва - ЗМІ

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок прибула з не анонсованим візитом до Києва, це вже її четверте відвідування України з початку повномасштабного вторгнення РФ, повідомляє газета Die Welt.

"...Політик прибула до столиці України Києва в понеділок уранці з візитом, який спочатку тримали в таємниці з міркувань безпеки. За тиждень до початку Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку цей візит, імовірно, був також задуманий як знак солідарності", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в понеділок.

Видання повідомляє, що глава МЗС дісталася до Києва з Польщі вночі спеціальним потягом. На пероні її зустрічав і вітав посол Німеччини Мартін Егер.

"Після прибуття Бербок пообіцяла Україні подальшу підтримку на шляху до Європейського Союзу, але при цьому наполягла на продовженні реформ, зокрема в боротьбі з корупцією", - зазначають у виданні. Міністр наголосила, що Україна "захищає свободу всіх нас".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА