16:38 11.09.2023

Генпрокурор: Посилення ICPA експертами та вченими світового рівня стане неоціненним внеском у роботу з притягнення РФ до відповідальності

2 хв читати
Генпрокурор: Посилення ICPA експертами та вченими світового рівня стане неоціненним внеском у роботу з притягнення РФ до відповідальності

Посилення Міжнародного центру переслідування за злочин агресії (ICPA) в Гаазі експертами і вченими світового рівня з досвідом побудови стратегій розслідування міжнародних злочинів, скоєних під час збройних конфліктів, стало б неоціненним внеском у спільну роботу, наголошує генеральний прокурор Андрій Костін.

Як повідомляє в понеділок Офіс генпрокурора в телеграм-каналі, під час поїздки до Латвійської Республіки український генпрокурор обговорив із президентом Євроюсту Ладиславом Хамраном роботу ICPA.

"Створення Міжнародного центру з переслідування за злочин агресії (ICPA) є важливим кроком на шляху до притягнення країни-агресора - росії - до відповідальності за міжнародні злочини", - наведено в повідомленні слова Костіна.

За інформацією відомства, український генпрокурор подякував Хамрану за безпрецедентну підтримку Євроюсту в боротьбі України за справедливість і, зокрема, за забезпечення роботи ICPA в Гаазі.

"Ми високо цінуємо, що українські прокурори мають змогу працювати на базі Євроюсту разом з колегами з інших країн-членів Спільної слідчої групи (JIT). Це забезпечує пряму комунікацію та координацію, а також дозволяє їм скористатися широким спектром аналітичних, правових, технічних, фінансових та адміністративних ресурсів, включно з Базою даних доказів основних міжнародних злочинів (CICED). Унікальний аналітичний потенціал Євроюсту надзвичайно допоможе нашим розслідуванням", - наголосив Костін.

За словами генпрокурора, подальше посилення ICPA завдяки залученню експертів та науковців світового рівня, які мають досвід побудови стратегій розслідування міжнародних злочинів, скоєних під час збройних конфліктів, стало б неоціненним внеском у спільну роботу.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/16549

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ситника призначено заступником директора з безпеки Агентства оборонних закупівель при Міноборони

Зеленський призначив посла в Нідерландах за сумісництвом постпредом України при ОЗХО

Зеленський затвердив склад української делегації щодо вступних переговорів з ЄС, її очолила Стефанишина

Зварича звільнено з посади посла Польщі та призначено послом України в Чехії

Заступник держсекретаря США заявив про діалог з Києвом щодо виробництва необхідного озброєння в Україні

У Держдепартаменті США прокоментували візит Путіна до Кім Чен Ина

Заступник держсекретаря США: Ми хочемо переконатися, що РФ не зможе використовувати свою територію як притулок

Україна є і буде частиною єдиної Європи завжди - Зеленський про затвердження переговорної рамки про вступ в ЄС

Рада директорів МВФ завершить 4-й перегляд програми EFF для України наступного тижня - представник Фонду

Шмигаль обговорив з в. о. заступника держсекретаря США Бассом відновлення енергетики, постачання зброї та пряму бюджетну підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА