18:29 11.09.2023

Кулеба про санкційні поступки РФ в обмін на відновлення "зернової угоди": Питання про "обнулення" санкцій взагалі не може стояти

1 хв читати
Кулеба про санкційні поступки РФ в обмін на відновлення "зернової угоди": Питання про "обнулення" санкцій взагалі не може стояти

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи інформацію в ЗМІ про можливі санкційні поступки РФ заради її повернення до "зернової угоди", заявив, що йому відомо про підтримку поступок "деякими силами".

"Питання про "обнулення" санкцій взагалі в принципі не може стояти. Тому що якщо наразі щось "обнулити", то завтра Росія розбомбить іще додатковий порт і почне шантажувати світ новими вимогами", - сказав Кулеба на спільній пресконференції з німецькою колегою Анналеною Бербок у Києві.

Він зазначив, що вони з Бербок говорили про санкції проти РФ і "зернову угоду".

"І мені відомо, що є деякі сили, які підтримують поступки РФ у цьому. Я не кажу, що Анналена підтримує, але є такі сили. Я чітко сказав, що якщо в когось є бажання дозволити сім'ї Патрушева, який зневажає, ненавидить Захід і хоче його зруйнувати, заробити декілька сотень мільйонів доларів на "Россельхозбанку" - можете підключати його до SWIFT. Як ці люди матимуть до себе якусь повагу після цього - мені складно уявити", - заявив Кулеба.

Раніше Bild повідомляв, що ООН веде "таємні переговори" з РФ про укладення угоди, в межах якої в обмін на відновлення "зернової угоди" буде скасовано основні санкції, запроваджені після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА