Інтерфакс-Україна
07:46 14.09.2023

Маляр спростувала "фейки" про нібито її ж коментарі щодо закупівель кровоспинних медвиробів

1 хв читати
Маляр спростувала "фейки" про нібито її ж коментарі щодо закупівель кровоспинних медвиробів

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр спростувала інформацію про нібито її коментарі щодо закупівель кровоспинних медичних виробів.

"Було запущено одночасно два суперечливих фейки: нібито я підтвердила співпрацю з певним виробником і начебто спростувала", - написала вона в телеграм-каналі вранці в четвер.

За її словами, у середу телеграм-канали та один телеканал поширювали фейк, нібито вона коментувала закупівлі кровоспинного засобу.

Маляр наголосила, що "жодних моїх коментарів чи заяв з приводу закупівлі кровоспинних медичних виробів - не було".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА