Інтерфакс-Україна
13:19 16.09.2023

Перші цивільні судна скористалися тимчасовим коридором у напрямку до українських портів - Кубраков

1 хв читати
Перші цивільні судна скористалися тимчасовим коридором у напрямку до українських портів - Кубраков

Після використання тимчасового коридору для виходу заблокованих через російську агресію суден із портів Одеси, Чорноморська та Південного низка цивільних суден підтвердила готовність зайти до порту Чорноморська, повідомив віцепрем'єр із відновлення - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

"Балкери RESILIENT AFRICA та AROYAT підтвердили готовність скористатися маршрутом на вхід у порт Чорноморськ під завантаження майже 20 тис тонн пшениці для країн Африки та Азії. Судна перебувають під прапором Палау, а їхній екіпаж складається з громадян Туреччини, Азербайджану, Єгипту та України", - зазначив Кубраков у повідомленні у Facebook.

Він зазначив, що раніше встановлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор використовували для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення РФ. Так, з 15 серпня тимчасовим коридором скористалося 5 суден: контейнеровоз JOSEPH SCHULTE, балкери PRIMUS, ANNA-THERESA, OCEAN COURTESY і PUMA.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосування коефіцієнтів зменшення пенсій військовослужбовців є протиправним – Верховний суд

Оголошено лауреатів Нобелівської премії з фізики в 2025 році

В Україні в наступні дві доби збережеться дощова, помірно тепла погода

Ворог обстрілом пошкодив локомотивне депо та 3 електропоїзди на Полтавщині

Керівника апарату КМДА, якого підозрюють у підробці документів задля виїзду за кордон, відсторонено від посади - прокуратура

Самп'єрто запропонує ПА ОБСЄ приєднатися до коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала РФ

Федерація страхових об’єднань України відкрила офіс у Брюсселі

Посадовця "Київмедспецтрансу" підозрюють у привласненні 1,9 млн грн, призначених для машин "швидкої"

Україна почала використовувати дешеві протидронові ракети Thales – ЗМІ

Офіс генпрокурора: в 2025 році кількість самогубств та спроб суїциду серед дітей зросла на 17%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА