09:29 19.09.2023

Львівщину атакували 18 "Шахедів", 15 збили, є влучання в промислові склади цивільного призначення - ОВА

1 хв читати
Львівщину атакували 18 "Шахедів", 15 збили, є влучання в промислові склади цивільного призначення - ОВА

Львівську область у вівторок уранці атакували 18 БпЛА типу Shahed, 15 із них було збито, сім - безпосередньо в повітряному просторі області, є три влучання в промислові склади Львова, без жертв, повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Під час повітряної тривоги, яка розпочалася о 03:40 і тривала майже 2,5 години, Львівщину атакували дрони-камікадзе типу "Шахед". За попередньою інформацією, у напрямку нашої області летіло 18 таких дронів. 15 із них Сили Повітряного командування "Захід" збили. Сім збили безпосередньо в повітряному просторі Львівської області", - написав він у телеграм-каналі.

Як повідомляється, "є три влучання в промислові склади у Львові". За даними голови ОВА, "на складах є займання в чотирьох локаціях. Пожежу досі гасять. Хочу наголосити, що це звичайні промислові склади. Нічого мілітарного в них не зберігали", - написав Козицький.

Як зазначив голова ОВА, "обійшлося без загиблих. Один постраждалий. Це 26-річний хлопець, який на момент атаки перебував на складі. Його госпіталізували. Він у стані середньої складності. Також на місці була жінка, госпіталізації не потребувала".

Як зазначив Козицький, цифри ще можуть змінюватися, інформація уточнюється.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА