Інтерфакс-Україна
18:11 19.09.2023

Залужний і Шаптала узгодили подальші кроки з командувачами бригад ОСУВ "Таврія"

1 хв читати
Залужний і Шаптала узгодили подальші кроки з командувачами бригад ОСУВ "Таврія"

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Шаптала спільно з командувачами бригад оперативно-стратегічного угруповання "Таврія" узгодили послідовність кроків з урахуванням змін оперативної обстановки на фронті.

"Оперативно-стратегічне угруповання військ (ОСУВ) "Таврія". Із начальником Генерального штабу провели спільну роботу з командувачами та командирами бригад оперативно-стратегічного угруповання. Обговорили та узгодили послідовність наших кроків з урахуванням зміни оперативної обстановки на фронті, активності противника та всіх можливих загроз", - написав Залужний у телеграм-каналі у вівторок.

Головнокомандувач ЗСУ наголосив, що "попри шалений опір ворога, наші захисники невпинно та рішуче продовжують вести наступальні дії задля звільнення української території".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених

Напередодні саміту G7 президентка ЄК і Трамп обговорили ситуацію на Близькому Сході та в Україні

Окупанти втратили 210 військових на покровському напрямку, ще один бій триває - Генштаб

Ізраїльські сили ППО збивають ракети, запущені з території Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА