Інтерфакс-Україна
21:08 19.09.2023

Вашингтон закликав Баку припинити військові дії в Нагірному Карабаху та почати переговори

1 хв читати
Вашингтон закликав Баку припинити військові дії в Нагірному Карабаху та почати переговори

У держдепі США висловлюють занепокоєння ситуацією, яка складається в Нагірному Карабаху.

"США глибоко стурбовані військовими діями Азербайджану в Нагірному Карабаху та закликають негайно припинити їх. Вони лише погіршують і без того жалюгідну гуманітарну ситуацію в Нагірному Карабаху та підривають перспективи на досягнення миру", - йдеться в комюніке, поширеному у вівторок американським зовнішньополітичним відомством від імені держсекретаря Ентоні Блінкена.

"Раніше ми доводили до відома Азербайджану, що застосування сили під час врегулювання розбіжностей неприйнятне, оскільки це суперечить зусиллям зі створення умов для досягнення справедливого і гідного миру в регіоні", - наголошується в документі.

"Ми закликаємо негайно покінчити з протистоянням і почати діалог між Баку і представниками Нагірного Карабаху", - йдеться в повідомленні держдепу США.

Міністерство оборони Азербайджану у вівторок оголосило про проведення в Карабаху "антитерористичних заходів локального характеру з метою відновлення конституційного ладу Азербайджану і припинення провокацій вірменських військових".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

З початку доби Сили оборони відбили 154 ворожих атак - Генштаб

Зеленський проводить розмову з Трампом - прессекретар

Сибіга і Кубілюс обговорили перспективи спільних оборонно-промислових проєктів з Україною в межах плану "ReArm Europe" - МЗС

В Києві відбудеться благодійний забіг SPARTAN KYIV 2025 на підтримку ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА