Інтерфакс-Україна
15:39 20.09.2023

Міноборони про вибухи в Криму: незабаром будуть оприлюднені деталі від ЗСУ та Генштабу

1 хв читати
Міноборони про вибухи в Криму: незабаром будуть оприлюднені деталі від ЗСУ та Генштабу

Українські сили проводять планову роботу по військових об'єктах росіян на тимчасово окупованих територіях, зокрема в українському Криму, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, коментуючи нещодавні вибухи на півострові.

"Триває планова робота українських Сил безпеки і оборони. Звісно, по військових об'єктах окупантів на тимчасово окупованих територіях, зокрема в українському Криму. Зовсім скоро деталі оприлюднять Збройні сили і Генеральний штаб", - сказав Юсов в ефірі національного телемарафону в середу.

Він зазначив, що останніми днями "дуже багато новин із Криму, і це все відбувається в рамках одного комплексу заходів".

"Усі ці заходи результативні, повірте", - запевнили в ГУР.

Мета зазначених дій, як відповів Юсов на уточнювальне запитання, - ослаблення позицій ворога, оскільки Крим - логістичний хаб ворога, зокрема для перекидання військ.

"На цей логістичний хаб застосовуються і реалізуються певні операції: і на морі, і на суші, і в повітрі. Далі буде", - зазначили в розвідці.

Раніше в середу телеграм-канали, зокрема "Крымский ветер", повідомляли про вибухи в районі Інкермана, а також аеродромів Бельбек і Кача в Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА