Інтерфакс-Україна
22:31 23.09.2023

Понад сто вибухів зафіксовано в Сумській області, внаслідок обстрілів одна людина загинула

1 хв читати

 Унаслідок ворожих обстрілів прикордонних районів Сумської області зафіксовано понад сто вибухів, під вогнем перебувало дев'ять прикордонних громад, унаслідок влучань одна людина загинула, повідомляє обласна військова адміністрація у зведенні станом на 21.00 суботи.
"Протягом дня росіяни здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 101 вибух. Обстрілу зазнали Краснопільська, Хотинська, Білопільська, Юнаківська, Миколаївська, Великописарівська, Середино-Будська, Есманська, Шалигинська громади", - йдеться у зведенні, опублікованому в Телеграм-каналі ОВА.
Повідомляється, що російські війська завдавали ударів із різних видів зброї: артилерії, мінометів і гранатометів.
У Юнаківській громаді під час одного з артобстрілів загинув місцевий житель.
За даними ОВА, у Великописарівській громаді зафіксовано 11 вибухів, у Краснопільській - 39, Миколаївській - 8, Серединно-Будській - 4, Есманській - 10, Білопільській - 9, і в Шалигинській громаді було 5 вибухів. Крім того, Хотинську громаду обстріляли з міномета - 8 вибухів, а також скинули з БпЛА осколковий боєприпас.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА